Namaz Sureleri ve Aşırlar

Namaz kılarken hangi sureler okunur. Namaz kılmak için bilinmesi gereken sureler, Namazda okunacak sureler ve aşırlar.

namaz-sureleri Namaz ve Sureler

Namaz Sure Konu

Fatiha Suresi, Okunuşu, Meali

Fatiha suresi, Namaz suresi dinle, Fatiha suresi nasıl okunur mp3 dinle. Namaz suresi olan Fatiha Suresi anlamı, meali. Arapça ve Türkçe okunuşu.
Namaz Sure Konu

Fil Suresi, Okunuşu, Meali

Fil suresi nasıl okunur, Fil suresi anlamı, yazılışı ve arapça okunuşu. Fil suresi dinle mp3 ve namazda okunan sure hakkında meal ve anlamı bilgileri.
Namaz Sure Konu

Kureyş Suresi, Okunuşu, Meali

Kureyş Suresi namaz suresi nasıl okunur. Arapça okunuşu ve mp3 dinle. Kureyş Suresi öğrenmek için okunuş ve ezberleme. Kureyş Sûresi meali ve anlamı.
Namaz Sure Konu

Maun Suresi, Okunuşu ve Meali

Maun Suresi namaz suresi okunuşu ve anlamı. Maun Suresi arapça ve türkçe okunuş ve yazılışı. Maun Suresi mp3 dinle ve ezberleme. Maun Suresi meali.
Namaz Sure Konu

Kevser Suresi, Okunuşu ve Meali

Kevser Suresi, Namaz suresi olan Kevser Suresi anlamı ve okunuşu. Kevser Suresi mp3 dinle ve Türkçe meali. Düzgün Kevser Suresi okuma ve ezberleme.
Namaz Sure Konu

Kafirun Suresi, Okunuşu ve Meali

Kafirun Suresi okunuşu. Namaz suresi olan Kafirun Suresi anlamı ve meali, arapça ve türkçe yazılışı. Kafirun Suresi mp3 dinle ve okunuşunu öğren.
Namaz Sure Konu

Nasr Suresi, Okunuşu ve Meali

Nasr Suresi, Namazda Nasr Suresi nasıl okunur. Nasr Suresi arapça ve türkçe okunuşları ve anlamı. Nasr Suresi mp3 olarak dinle ve takip ederek öğren.
Namaz Sure Konu

Tebbet Suresi, Okunuşu ve Meali

Tebbet Suresi anlamı ve okunuşu. Tebbet Suresi arapça ve türkçe yazılışı, okunuşu. Tebbet Suresi mp3 dinle ve okunuşunu öğren. Namazda okunabilir.
Namaz Sure Konu

İhlas Suresi, Okunuşu ve Meali

İhlas Suresi anlamı, İhlas Suresi namaz suresi okunuşu. İhlas Suresi Türkçe ve Arapça okunuşu ve meali. İhlas Suresi mp3 dinle ve okuyarak öğren.
Namaz Sure Konu

Felak Suresi, Okunuşu ve Meali

Felak Suresi anlamı, Felak Suresi namaz suresi öğren. Felak Suresi arapça ve türkçe okunuşu ve yazılışı. Felak Suresi mp3 dinle ve okunuşunu öğren.
Namaz Sure Konu

Nas Suresi, Okunuşu ve Meali

Nas Suresi anlamı, Nas Suresi Namaz suresi okunuşu. Nas Suresi arapça ve türkçe okunuşu ve yazılışı. Nas Suresi mp3 dinle ve okunuşunu öğren.
Namaz Sure Konu

Ayetel Kürsi, Okunuşu ve Meali

Ayetel Kürsi Anlamı, Ayetel Kürsi mp3 dinle. Aşır Suresi olan Ayetel Kürsi okunuşu Arapça ve Türkçe yazılışı. Bakara suresi 255 Ayetel Kürsi dinle.
Namaz Sure Konu

Amenerrasulü, Okunuşu ve Meali

Amenerrasulü anlamı, Amenerrasulü okunuşu ve yazılışı. Amenerrasulü mp3 dinle veya indir. Amenerrasulü (Bakara Sûresi) arapça ve türkçe oku ve meali incele.
Namaz Sure Konu

Hüvallahüllezi, Okunuşu ve Meali

Hüvallahüllezi HAŞR suresi 22.23.24. ayetleri okunuşu ve yazılışı. Hüvallahüllezi mp3 dinle. Hüvallahüllezi arapça ve türkçe yazılışı ve türkçe meali.
Namaz Sure Konu

DUHA Suresi, Okunuşu ve Meali

DUHA Suresi Oku, DUHA Suresi Dinle, DUHA Suresi Kuran Mealleri. Arapça ve Türkçe okunu ve mp3 olarak Duhan suresi dinle ve öğren.
Namaz Sure Konu

İnşirah Suresi, Okunuşu ve Meali

İnşirah Suresi okunuşu. İnşirah (ŞERH) Suresi Oku, İNŞİRAH (ŞERH) Suresi Dinle, İNŞİRAH (ŞERH) Suresi Kuran Meali Arapça ve Türkçe.
Namaz Sure Konu

Tin Suresi, Okunuşu ve Meali

Tin Suresi oku ve takip ederek dinle. Öğrenmek için Tin Suresi suresi Türkçe ve Arapça yazılışı ve okunuşu. Tin Suresi dinle oku öğren.

Yeni Eklenen Namaz Sureleri ve Aşırlar konuları